Yükleniyor...
image
NELER YAPIYORUZ?

İçerik üretiminde daha istikrarlı olmak ve bir adım öne çıkmak isteyenlerle tanışmak için buradayız.

Tuber Akademi, 25 Mart, 2024

TikTok'ta gerek kısa videolar bölümünde ya da canlı yayınlar bölümünde gezdiğin zaman her 10 yayıncıdan 6'sının ajansı vardır. Çünkü TikTok'un resmi ajanslarına tanımladığı ayrıcalıklarından faydalanabilmek için bir çok içerik üreticisi veya yayıncı bir ajans ile anlaşıyor.

TikTok'ta başarılı olmuş ve çok kazanan yayıncıları mutlaka biliyorsundur. Bunların hepsindeki ortak nokta hepsi ayda 25-26 gün canlı yayın yapıyorlar ve canlı yayın saatleri bellidir. Burada istikrar, kişinin motivasyonu ve TikTok algoritması çok önemli. Biz bu konuda sana yardımcı olacağız.

Idea IconYayıncılarımıza, ayda 7 gün ve 15 saat canlı yayın yaptıktan sonra ayrıcalıklardan faydalanma imkanı sunuyoruz. Bu TikTok’un belirlemiş olduğu “Aktif İçerik Üreticisi” kotasıdır. İçerik üretme özgürlüğünüzü artırırken izleyici kitlenizle daha sıkı bağlar kurmanıza yardımcı olur.

Bizimle çalışmanın keyifli avantajları şunlar:

Idea IconKeşfet Desteği: Videolarını paylaştığında, içeriklerine keşfet desteği sağlıyoruz. Ayrıca, canlı yayın saatlerini 24 saat önceden bildirdiğinde sana ayda 1 veya 2 kez ücretsiz keşfet desteği sağlayabiliriz. Henüz bilmiyor olabilirsin ama bir çok görmüş olduğun içerik üreticisi veya yayıncı bu ayrıcalıklardan yararlanıyor.

Idea IconHızlı Destek ve İletişim: Canlı yayın sırasında sorun yaşadığın zaman, ban ve ihlal gibi durumlar ile karşılaştığın zaman veya TikTok algoritmalarına takılma durumlarında TikTok’un teknik operasyon ekibi ile hızlıca iletişime geçip, seni koruyoruz. Aklınıza takılabilecek her türlü hesabınızdaki algoritmasal sorunları, TikTok uygulamasındaki özellik sorunları gibi problemleri TikTok teknik ekibine sorup öğrenip, çözüme kavuşturabiliyoruz.

Idea IconEtkinliklere Katılma Şansı: Ayda 1 veya 2 kez TikTok’un sadece ajans yayıncılarına düzenlediği ödüllü etkinliklere katılabilirsin. TikTok’un kendisinin düzenlediği bu etkinliklerin ödülleri oldukça güzeldir. Para ödülleri ve anlık keşfet kartları vermektedir.

Idea Icon7/24 Whatsapp iletişim hattımız aktiftir ve dilediğin zaman Zoom veya Google Meet toplantısı talep edebilirsin.

TikTok’un resmi ajansı asla sizin gelirlerinize dokunmaz. Ajans komisyonunu TikTok’a kalan yüzdelikten almaktadır. Tuber Ajans olarak içerik üreticilerine herhangi bir komisyon veya ödeme talep etmeden hizmet sunuyoruz.

Tuber Akademi